Powered by:Proticaret
İş Anlayışımız | Mandıram İş Anlayışı | Bal ve Peynir : Mandıram
tarihce
İŞ ANLAYIŞIMIZ
"İş anlayışımız"

MANDIRAM kalite yönetimi üreticiden son tüketiciye kadar olan süreçlerde kalite bilincinin olusturulması ve bu süreçlerin sürekli izlenmesi prensibine dayanır.

Müşterilerimize yerin de keşfettiğimiz, kendi evimiz de tüketebileceğimiz, güvendiğimiz ürünleri ulaştırma konusun da azami gayret göstermekteyiz.

Müşteri memnuniyetinin ön plan da tutuldugu GURME DÜKKANLAR da tamamen doğal ve organik ürünlerin satışı ile hizmet verilmektedir.

"Pazarlama Anlayışımız"

MANDIRAM olarak pazarlama anlayışımızın temeli memnun müşteriler yaratmak ilkesine dayanmaktadır.

Müşteri sadakatinin müşteri memnuniyetinden geçtiginin bilinciyle, Mandıram olarak insanların yaşam kalitesinin gelişmesine katkı sağlayacak, doğal, saglıklı, hijyenik ve kaliteli süt ürünlerinin müşterilerimizin beğenisine sunulması için hiç bir fedakarlıktan kaçınmamak pazarlama faaliyetlerimize yön veren temel ilkemizdir.

Bu amaçla süt ve et ürünleri sektöründe yaşanan üretim teknolojileri ve yöntemlerindeki gelişme ve degişmeleri izlemekte, müşterilerimizin beklenti ve algılarında değişimlerin yakından takip ederek, müşteri şikâyetlerini birer lütuf olarak gören bir yönetim anlayişı ile müşterilerimize hizmet etme gayreti içindeyiz.