Powered by:Proticaret
Mandıram Ödeme Ve Teslimat Şartları : Mandıram
Ödeme ve Teslimat

Kargo Ücretlendirme

Siparişiniz KG/DESİ Durumuna Göre Ödeme Adımın da Ücretlendirilir. 500 TL Ve Üzeri Siparişleriniz de Kargo Ücretsizdir. Ürünlerinizin Haftasonu Kargoda Fazladan Beklememesi İçin Perşembe Ve Cuma Günleri Kargo Verilmemektedir. Kargo Gönderimleri Pazartesi, Salı, Çarşamba Ve Cumartesi Günleri Yapılmaktadır.Kredi Kartı İle Güvenli Ödeme

Sipariş Ödemelerinizi Kredi Kartı Ya da Hesap Kartlarınızla Güvenli Bir Şekilde (256 BİT SSL) Yapabilirsiniz. Kart Ödemelerinizde 3D Güvenliği İçin Bankanız Tarafından Telefon Numaranıza Doğrulama Sms'i Gönderilecektir. Kart Bilgileriniz Sadece Banka Sanal Pos Sistemi Tarafından Kullanılır ve Kesinlikle Hiç Bir Şekilde Kayıt Altına Alınmaz. MANDIRAM ; Etbis (Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi) Ve TOBB'a Kayıtlı Onaylı Bir Firmadır. Onay Kaydını eticaret.gov.tr Web Adresinden Sorgulayabilirsiniz.
 

Kapıda Ödeme

Ürünlerimizin (Gıda Ürünleri Teslim Alınmadığında 10 Günlük Kargo Bekleme Süresin de Bozulabilmektedir) Teslim Alınmama Durumlarına Karşı Korunması Amacıyla Firmamız Kapıda Ödeme Sistemi İle Çalışmamaktadır. Bu Konu da Anlayışınızı Rica Etmekteyiz. 
 

Havale/EFT ile Ödeme

 
İsterseniz siparişinize ait ödemelerinizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterlidir. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, havale işlemi sırasında, açıklama kısmına sipariş numaranızı girmeyi unutmayın.
 
Siparişi takip eden 3 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilecektir.
 

TESLİMAT

 
Erzurum İçi Siparişleriniz Aynı Gün Adresinize Teslim Edilecektir. Türkiye Geneli Diğer Siparişleriniz de Mesai saatleri içinde, en geç saat 14:00’a kadar sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeyi hedefliyoruz. Anlaşmalı Kargo Şirketimiz 2 Gün İçinde Adresinize Teslim Edecektir. Ancak, her olasılığa karşı, kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 7 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.